Logo
רכישה
מאובטחת
Secure
Cart 0
Second Logo

שרית שני חי: מרחבי ילדות
₪178
₪198
הוסף לסל
הסר מהסל
שיטת משלוח
לבית הלקוח למעט דרומית לדימונה עד 10 ימי עסקים עד 3 ספרים 35
איסוף עצמי מהסטודיו בתיאום מראש 0
שגיאה: לא נבחרה שיטת משלוח!
ההזמנה שלך
שם מוצר כמות מחיר סך הכל
אין מוצרים בסל
0 ₪
סכום ההזמנה
טופס רכישה מאובטחת
שם מלא
שם לא תקין
דוא”ל
כתובת דוא"ל אינה תקינה
טלפון
מספר טלפון הינו ספרות ומקף בלבד
כתובת למשלוח
שגיאה
אמצעי תשלום
*קוד בנק
*קוד סניף
*מספר חשבון
*מספר כרטיס אשראי
מספר כרטיס אשראי לא תקין
*תוקף חודש
תוקף לא תקין
*תוקף שנה
תוקף לא תקין
*3 ספרות בגב הכרטיס
חובה להזין את הספרות בגב הכרטיס
*ת.ז
מספר תעודת זהות לא תקין
קראתי את תנאי השימוש והנני מסכים/ה להם
תקנון ותנאי שימוש.
התקנון מנוסח בלשון זכר, מטעמי נוחיות בלבד, אולם הוא מתייחס לבני שני המינים.
המזמין מתחייב שקרא את הוראות תקנון זה ותנאי השימוש והסכים להם.
המזמין מתחייב למסור ולמלא פרטים אמיתיים מהימנים ומדויקים. ככל שהפרטים האישיים שימסרו יהיו שגויים או לא מדויקים, לא ניתן להבטיח את ביצוע הרכישה. המזמין מצהיר ומאשר כי ידוע לו שמסירת פרטים אישיים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית.
המזמין מצהיר הוא יודע כי לא חלה עליו כל חובה חוקית למסור את פרטיו האישיים, וכי המטרה לשמה מבוקשים הפרטים האישיים היא לצורך השלמת הרכישה.
התשלום באתר ייעשה באמצעות כרטיסי אשראי בלבד במחיר כפי שיעודכן מעת לעת. למען הסר ספק, מגוון המוצרים ומחיריהם ניתנים לשינוי מעת לעת.
בסיום ביצוע ההזמנה באתר יישלח למזמין דואר אלקטרוני בדבר ביצוע העסקה. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של המזמין, הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים, יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
המחירים באתר אינם כוללים דמי משלוח.
משלוח בארץ באמצעות שליח לבית הלקוח יחויב בדמי משלוח של 35 שלושים וחמישה . אספקת המוצר תתבצע תוך 10 ימי עסקים מיום קבלת אישור בדבר ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח.
משלוח לחול באמצעות שליח לבית הלקוח עד כמות של 2 ספרים יחויב בדמי משלוח של 45 ארבעים וחמישה דולר אמריקאי. אספקת המוצר תתבצע תוך 21 ימי עסקים, מיום קבלת אישור בדבר ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח. זמני האספקה לחול עשויים להתארך מסיבות הקשורות בשירותי הדואר במדינת היעד וכן בקיומם של חגים, חופשות ומועדים אחרים במדינת היעד או מטעמים הקשורים בשירותי המכס במדינת היעד.
ייתכן ויחולו על מוצר שהוזמן לחול מיסים, היטלים או תשלומים אחרים החלים במדינה אליה המוצר מסופק. תשלומים אלו יחולו על המזמין בלבד ויתווספו למחיר המוצר, והכול בהתאם לדינים הקיימים במדינה אליה המוצר מסופק.
איסוף עצמי על ידי הלקוח יבוצע בסטודיו שני חי עיצובים, רחוב נחמני 39 תל אביב בימים א´ ה´ בין השעות 10:00 18:00. האיסוף יוכל להתבצע רק לאחר קבלת אישור בדואר אלקטרוני של הלקוח המודיע שההזמנה מוכנה וממתינה לאיסוף של הלקוח.
ביטול עסקה על ידי הלקוח דרך האתר ייעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר ביניהם.
הודעה על ביטול עסקה תימסר לחברה בדואר אלקטרוני sarit@shanihay.com או בדואר רשום לכתובת סטודיו שני חי עיצובים, רחוב נחמני 39 תל אביב.
בעת ביטול עסקה כספו של הלקוח יוחזר לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה ובניכוי עלות סליקת כרטיס האשראי בכל מקרה של ביטול העסקה שלא עקב פגם. המוצר יוחזר לחברה על חשבון הלקוח.
ככל שהדבר אפשרי, המוצר יוחזר באריזתו המקורית.
החלפות או החזרות של פריטים שנרכשו דרך האתר יתאפשרו בסטודיו שני חי עיצובים, רחוב נחמני 39 תל אביב, תמורת זיכוי בגובה המחיר ששולם בפועל בעת הרכישה באתר. מחירי הפריטים שיירכשו בסטודיו שני חי עיצובים, באמצעות הזיכוי הנל יהיו מחירי הסטודיו.
החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר הלקוח. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.
במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
כל סכסוך משפטי יידון בבתי המשפט בישראל בלבד, במחוז תא, ועל פי הדין הישראלי בלבד.
כדי להשלים את ההזמנה יש להסכים לתנאי השימוש של האתר
סה”כ לתשלום:
0 ₪
יש לבחור לפחות מוצר אחד כדי להמשיך
סכום העסקה חייב להיות גדול מ-0