רכישה
מאובטחת
Secure
Cart 0

גלגל הצלחה - המרכז לכישורים חברתיים בשיטת אייל גל


"ילדי ההליקופטר"ספרו של איש החינוך אייל גל, מתאר מציאות בה ילדים רבים כיום חווים קשיים רגשיים והתנהגותיים, המשפיעים באופן ישיר על יכולתם להתמודד עם אתגרים חברתיים יומיומיים. גל פותח בסיפורו האישי, כילד המתמודד עם קשיי קשב וריכוז ולקויות למידה ומעביר את הקורא מסע בתחנות חייו עד למבוגר המשמעותי שהפך להיות. בספרו, פונה גל להורים ולצוותי החינוך ומציג בפניהם ארגז כלים יישומי המשלב בתוכו רקע אקדמי רחב, סיפורי מקרה וגישה חדשה להבנת עולמם של ילדים.

אייל גל, בן 35, נשוי ללילך ואבא של יעל, הוא מנחה חינוכי-התנהגותי, מוסמך M.A בחינוך -בהתמחות בחינוך מיוחד, ומייסד תכנית "גלגל הצלחה" והמרכז לכישורים חברתיים, המסייעים 

לילדים ונוער בחיזוק מסוגלות עצמית ובהקניית מיומנויות חברתיות. בשנים האחרונות מרכז "גלגל הצלחה" הפך למגדלור עבור מאות ילדים ומשפחות המוצאות בו גישה נכונה המעניקה לילדים את 

מה שהם צריכים עבור התפתחותם הרגשית והחברתית. 

 

₪49
₪98
שיטת משלוח
משלוח עד הבית עד 7 ימי עסקים 40
איסוף עצמי מראשון לציון 0
שגיאה: לא נבחרה שיטת משלוח!
ההזמנה שלך
שם מוצר כמות מחיר סך הכל
אין מוצרים בסל
0 ₪
סכום ההזמנה
טופס רכישה מאובטחת
שם החברה
שם חברה לא תקין
שם מלא
שם לא תקין
דוא”ל
כתובת דוא"ל אינה תקינה
טלפון
מספר טלפון הינו ספרות ומקף בלבד
כתובת
כתובת לא תקינה
עיר
עיר הינה אותיות ומאותה שפה בלבד
מיקוד
מיקוד הינו מספר בן 5 או 7 ספרות
אמצעי תשלום
*קוד בנק
*קוד סניף
*מספר חשבון
*מספר כרטיס אשראי
מספר כרטיס אשראי לא תקין
*תוקף חודש
תוקף לא תקין
*תוקף שנה
תוקף לא תקין
*3 ספרות בגב הכרטיס
חובה להזין את הספרות בגב הכרטיס
*ת.ז
מספר תעודת זהות לא תקין
קראתי את תנאי השימוש והנני מסכים/ה להם
תנאים והבהרות:
החנות תדאג לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת הלקוח כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בעת הרכישה. בבחירת הלקוח במשלוח לנקודת איסוף באם תינתן האפשרות, המוצר יגיע אל חנות הממוקמת בסמוך למקום המגורים של המזמין בהתאם להחלטת חברת השילוח. זמן הגעת המשלוח למזמין מרגע ההזמנה באתר עד 7 ימי עסקים. בבחירת משלוח עד הבית, המשלוח יגיע לידי הלקוח לכתובתו ועד מסירת ההזמנה לידיו. זמן הגעת המשלוח מרגע ההזמנה באתר עד 7 ימי עסקים גם כן. ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת, ערבי חג וימי חג. במידה ואיננו יכולים לספק את המוצר במסגרת הזמנים המפורטת בתנאים, מכל סיבה שהיא, נדאג ליצור קשר בסמוך להזמנה, להודיע ולתאם מסגרת זמנים חלופית להסכמת שני הצדדים.

ביטולים: ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות. במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ-100 שח, בהתאם להוראות החוק. אם סופק המוצר ללקוח, חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל החנות עצמה. מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.

מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח, וזאת במידה והמוצר כבר נשלח ללקוח. החזר כספי יינתן כחוק תוך 10 ימי עסקים בלבד מרגע ביטול העסקה. החזר הכספי יינתן לפי אמצעי התשלום בו הלקוח שילם. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה באופן יזום, במקרים הבאים: נפלה טעות, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר, זמינות חברת השילוח, או בין אם המוצר אינו נמצא במלאי.

במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה.
מקרים בהם לא ניתן לבטל עסקה: http://www.consumers.org.il/category/cases-for-no-annulment-rights
כדי להשלים את ההזמנה יש להסכים לתנאי השימוש של האתר
סה”כ לתשלום:
0 ₪
יש לבחור לפחות מוצר אחד כדי להמשיך
סכום העסקה חייב להיות גדול מ-0